poniedziałek, 8 grudnia 2014

.... co właściwie jest najważniejsze?

zastanawiałam się jak nazwać tego bloga. tamten był "wypatrujacbociana" (przez pomyłkę wysłałam go w kosmos, bloger mnie przerósł. po raz kolejny:). myślałam, że wystarczy czekać i wypatrywać a tu trzeba się ruszyć. i zastanowić się co jest najważniejsze. trywialne, ale nie dostając od życia tego, co inni mają w opcji "standard" człowiek dopiero rozumie to, co ten standard dla niego znaczy... zastanawiam się co dla mnie znaczy rodzicielstwo.
ps. dziewczyny poślijcie mi kluczyki do swoich blogów, albo mnie odblokujcie:* (olga1982gazeta@gmail.com)

9 komentarzy:

 1. o jak tu świeżo, biało... nowa kartka niedługo zapełni się radością i śmiechem!!!
  Na bociana trzeba 'polować'!
  Nie zastanawiałam się co dla mnie znaczy rodzicielstwo, myślę że można na to pytanie odpowiedzieć będą rodzicem ... to jak matkę 3 dzieci zapytać co dla niej znaczy niepłodność, jestem pewna że nie będzie w stanie odpowiedzieć na to pytanie! Rodzicielstwo mogę scharakteryzować, jedynie na przykładzie moich rodziców.
  Buziaki:*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ahoj, "brak" też coś oznacza.. np. brak spokoju - przypomina o naszym pragnieniu spokoju, brak światła budzi tęsknotę za światłem, brak ciszy - wściekłość na hałas....czy coś:) brak dzieci uświadamia mi o całym potencjalnym pięknie i radościach z rodzicielstwa.. a gdyby zapytać matkę 3-ki dzieci, czym byłoby jej życie bez dzieci, to miałaby gadane, albo raczej byłoby ją zatkało :)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. To dobrze, że jesteś. Próbowałam nieudanie komentować Wasze Leo Odcinki, ale mi nie wychodziło. Nadrobię. Mam nadzieję, że Młody już nie ulewa...?

   Usuń
 3. A dlaczego ja nic nie wiem że Ty tu jesteś a nie tam????????Znalazłam Cię przypadkiem,nic się nie odezwałaś
  Odblokowałam Cię już dawno;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ahoj, jakbyś mi jeszcze wysłała zaproszenie na maila olga1982gazeta.gmail.com to byłoby :)
   jak tam u Was? choinka stoi?

   Usuń
 4. No właśnie zastanawiałam się, gdzie się podziewasz - i dlaczego Twój blog nagle zniknął. Dobrze, że jesteś - już dodaję nowy adres do swojej "czytelni" :)

  OdpowiedzUsuń
 5. a co tu tak cicho, hm? :) zaraz wysyłam zaproszenie.

  OdpowiedzUsuń
 6. już nadrabiam. fajnie, że jesteś:) zaraz się dowiem, co u Was:)

  OdpowiedzUsuń